ABB TANGO control switch r.6/0 IP44; white
KOD KRAT.:AB3558A-86940 B
KOD VÝR.:3558A-86940 B
EAN.:8595017245428
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 1 ks |
| EAN | 4015082634308 |
| Length | 35mm |
| Dimensions | 35x80x44mm |
| Width | 80mm |
| Height | 44mm |
| Others | |
| Built-in depth | 69.5 |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Circuit protection |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Transport height | 44 |
| Transport length | 35 |
| Transport width | Extreme narrow beam 5-10° |
| Calibre | 15.10 A |
| IP rating | IP20 |
| KOD | EAPFL7-6/1N/B/003 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 9007912273318 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:AB3558A-86940 B
KOD VÝR.:3558A-86940 B
EAN.:8595017245428
KOD KRAT.:AB2CSR255080R1165
KOD VÝR.:2CSR255080R1165
EAN.:8012542295815
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved