LS tape-to-tape connector IP20 50pcs EU
KOD KRAT.:PHLEDLS355019
KOD VÝR.:871951435501900
EAN.:8719514355019
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 1 ks |
| EAN | 8720169764293 |
| Others | |
| Dimmable | DALI |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | ostatní |
| Luminous flux | 6800 lm |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | G4 |
| Power | 5 W |
| GPC | 911401842487 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016976429399 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQSM136V-764293 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169764293 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDLS355019
KOD VÝR.:871951435501900
EAN.:8719514355019
KOD KRAT.:MOQP3A625/B1050DALI
KOD VÝR.:QP3A625/B1050DALI
EAN.:8595073711899
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved