MAS LEDtube HF 1500mm HE 20W 830 T5
KOD KRAT.:PHELEDTM20/830HFHE
KOD VÝR.:871869674335500
EAN.:8718696743355
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Product family | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696801741 |
| Length | 1514.2 |
| Energy efficiency label | E |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Beam angle | 240 st. |
| Equivalent replacement | 58 W |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp shape | Zářivka |
| přepravní rozměr cm | 152 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 29 |
| Transport length | 1520 |
| Transport width | 29 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Colour | bílé |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 50000 hod |
| Luminous flux | 2700 lm |
| Power | 23 W |
| type of glass/cover | opál |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8718696801741 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDTCO23/840UNHO | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929001869602 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869680174100 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696801758 | box | 11 | pcs |
| EAN | 08718696801758 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTM20/830HFHE
KOD VÝR.:871869674335500
EAN.:8718696743355
KOD KRAT.:PHELEDTM26/84054HOOE
KOD VÝR.:871869974953800
EAN.:8718699749538
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
KOD KRAT.:WG221-2411/5
KOD VÝR.:221-2411/5
EAN.:8594031136668
KOD KRAT.:EE1000883
KOD VÝR.:1000883
EAN.:8592847000135
KOD KRAT.:OSEST8UOHF/15/840
KOD VÝR.:4099854026133
EAN.:4099854026133
KOD KRAT.:OSEST8APHF/7.5/830
KOD VÝR.:4058075545052
EAN.:4058075545052
KOD KRAT.:OSEST8PROHF20830
KOD VÝR.:4099854025976
EAN.:4099854025976
KOD KRAT.:OSEST5HOHF26865
KOD VÝR.:4099854029301
EAN.:4099854029301
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved