PHILIPS LED MASTER LEDtube HF 1149mm HO 26W 865 T5 OE
KOD KRAT.:PHELEDTM26/86554HOOE
KOD VÝR.:871869974955200
EAN.:8718699749552
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Product family | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169199989 |
| Packaging | 20 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 36 W |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 121 cm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Luminous flux | 2400 lm |
| KOD | PHELEDTCO15/840UNUO | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016919998900 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169199989 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003648202 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTM26/86554HOOE
KOD VÝR.:871869974955200
EAN.:8718699749552
KOD KRAT.:PHELEDTM16/840HFUO
KOD VÝR.:871951446696800
EAN.:8719514466968
KOD KRAT.:PHELEDTM7/830HE#
KOD VÝR.:8720169311695
EAN.:8720169311695
KOD KRAT.:OSEST8AEM/14/840K2
KOD VÝR.:4058075692534
EAN.:4058075692534
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved