Hoverfly wall lantern black 1x60W 230V
KOD KRAT.:PHI17237/30/PN
KOD VÝR.:8718696156803
EAN.:8718696156803
| přepravní rozměr cm | 30.8 cm |
|---|---|
| Transport height | 308 |
| Transport length | 143 |
| Transport width | 178.0 |
| Product family | Buzzard |
| Lamp | Klasická žárovka |
| Fixture class | I |
| Lamp included | ne |
| Emergency gear | ne |
| Switch | ne |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8718696156797 |
| Weight | 0.86667 kg |
| Dimensions | 290x130x175mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Cap-base | E27 |
| Volatge | 220-240 V |
| Colour | černá |
| IP rating | IP44 |
| Packaging | 7.30 ks |
| EAN | 8718696156797 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI17236/30/PN | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 915005309001 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718696225479 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHI17237/30/PN
KOD VÝR.:8718696156803
EAN.:8718696156803
KOD KRAT.:PHLEDFP6.5/827E27F
KOD VÝR.:871869976285800
EAN.:8718699762858
KOD KRAT.:PHVSDWT100
KOD VÝR.:871150073404415
EAN.:8711500734044
KOD KRAT.:MOPHD7000L4PC/R1/ND
KOD VÝR.:PHD7000L4PC/R1/ND
EAN.:8596099049737
KOD KRAT.:MOPL10000L2W4ND/P
KOD VÝR.:PL10000L2W4ND/P
EAN.:8596099003951
KOD KRAT.:MOPHD3000S4PM/S/DALI
KOD VÝR.:PHD3000S4PM/S/DALI
EAN.:8596099040277
KOD KRAT.:MOPL7000L2W4ND/NZ3
KOD VÝR.:PL7000L2W4ND/NZ3
EAN.:8596099001131
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved