Doris Ceiling 6W 40K Nickel IP54 HV
KOD KRAT.:PHI8719514417854
KOD VÝR.:871951441785400
EAN.:8719514417854
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Product family | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696811832 |
| Diameter | Extreme narrow beam 5-10° |
| Energy efficiency label | F |
| Packaging | 6 ks |
| Length | 112 |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 345 lm |
| Luminous intensity | 620.0 cd |
| Type/Shape | R80 |
| Beam angle | 36 st. |
| Cap-base | E27 |
| Colour | bílé |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 60 W |
| IP rating | IP20 |
| Lamp shape | reflektor |
| Lifespan | 15000 hod |
| Power | 1.30 W |
| Reflector | ano |
| Reflector type | R80 |
| type of glass/cover | čirá |
| Volatge | 220-240 V |
KOD KRAT.:PHI8719514417854
KOD VÝR.:871951441785400
EAN.:8719514417854
KOD KRAT.:PHLEDFAUE4/827
KOD VÝR.:872016918765800
EAN.:8720169187658
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved