CorePro LEDspot ND 7-50W 840 MR16 36D
KOD KRAT.:PHLEDCPGU5.37/840
KOD VÝR.:871869681479600
EAN.:8718696814796
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Product family | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696814796 |
| Weight | .034 kg |
| Diameter | 50.5 |
| Energy efficiency label | F |
| Packaging | 10 ks |
| Length | 45 |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Transport height | 62 |
| Transport length | 49 |
| Transport width | 49 |
| Type/Shape | MR16 |
| Beam angle | 36 st. |
| Cap-base | GU5.3 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 50 W |
| IP rating | IP20 |
| Lamp shape | reflektor |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 660 lm |
| Luminous intensity | 1500.00 cd |
| Power | 7 W |
| Reflector | ano |
| type of glass/cover | čirá |
| Volatge | 12.0 V |
KOD KRAT.:PHLEDCPGU5.37/840
KOD VÝR.:871869681479600
EAN.:8718696814796
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.6W/865
KOD VÝR.:871869672841300
EAN.:8718696728413
KOD KRAT.:PHEMLPAR206W2D25D
KOD VÝR.:871869671356300
EAN.:8718696713563
KOD KRAT.:MOPL10000L2W4DALI/90
KOD VÝR.:PL10000L2W4DALI/90
EAN.:8596099056940
KOD KRAT.:PHLEDCA13/WW/BL
KOD VÝR.:871869976451700
EAN.:8718699764517
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved