GP lithium-button battery. 3V/210mAh CR2032
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Product family | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169287600 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Reflector | ne |
| Cap-base | G24d-3 (2-pins) |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 30000.00 hod |
| Luminous flux | 1100 lm |
| KOD | PHLEDCPD8.9/840 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016928760000 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08720169287617 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8720169287600 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003757502 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:MGLG268155-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268155-OPv00
EAN.:4892657114980
KOD KRAT.:PHLEDCPD6.9/840
KOD VÝR.:872016928756300
EAN.:8720169287563
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E9.5/840
KOD VÝR.:872016929051800
EAN.:8720169290518
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved