TREMIS cable support under PV 22b V265 roofing
KOD KRAT.:HTRPV22b
KOD VÝR.:V265
EAN.:8595614704502
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075793958 |
| Length | 120.00 |
| Diameter | 80.00 |
| Packaging | 4 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | |
| With motion sensor | false |
| Cap-base | E27 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | DMX |
| Equivalent replacement | 60 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| type of glass/cover | Transparent |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | OSESMG808TWCWF | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075793965 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4058075793958 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:HTRPV22b
KOD VÝR.:V265
EAN.:8595614704502
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved