OSRAM starter ST171 30 65W safety PRB
KOD KRAT.:OSLST171
KOD VÝR.:4050300854106
EAN.:4050300854106
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 8720169761360 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Highbays |
| Luminous flux | 20000 lm |
| Power | 133.0 W |
| With motion sensor | ne |
| Beam angle | 90 st. |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED |
| EAN | 8720169761360 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016976136000 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 911401565144 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQBY021P-761360 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSLST171
KOD VÝR.:4050300854106
EAN.:4050300854106
KOD KRAT.:MOISRAC4KV4V160/ND13
KOD VÝR.:ISRAC4KV4V160/ND1400K
EAN.:8595073759822
KOD KRAT.:MOESO4000SSKN3NDNZ
KOD VÝR.:ESO4000SSKN3NDNZ
EAN.:8596099112882
KOD KRAT.:MOFIT4000C6KN600/ND
KOD VÝR.:FIT4000C6KN600/ND
EAN.:8596099081461
KOD KRAT.:PHWHFR236TLD
KOD VÝR.:871150091015830
EAN.:8711500910158
KOD KRAT.:PHI8719514435339
KOD VÝR.:871951443533900
EAN.:8719514435339
KOD KRAT.:MOIBP6000A4KN600DALI
KOD VÝR.:IBP6000A4KN600DALI/90
EAN.:8596099038397
KOD KRAT.:MOPL7000L2W3ND/P1/NZ
KOD VÝR.:PL7000L2W3ND/P1/NZ
EAN.:8596099029685
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved