OSRAM starter ST171 30 65W safety PRB
KOD KRAT.:OSLST171
KOD VÝR.:4050300854106
EAN.:4050300854106
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321107039 |
| Length | 38 |
| Diameter | 9 |
| Packaging | 40 ks |
| Others | |
| Colour | Transparent |
| Chromaticity | 2900 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lifespan | 300.0 hod |
| Luminous flux | 4772 lm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | G4 |
| Volatge | 6 V |
| Cap-base | G4 |
| CRI | 100 |
| Dimmable | Ano |
| Lamp shape | kapsle |
| Power | 10 W |
| type of glass/cover | Transparent |
| EAN | 4008321107039 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSH64223 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321107046 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSLST171
KOD VÝR.:4050300854106
EAN.:4050300854106
KOD KRAT.:MOISRAC4KV4V160/ND13
KOD VÝR.:ISRAC4KV4V160/ND1400K
EAN.:8595073759822
KOD KRAT.:MOESO4000SSKN3NDNZ
KOD VÝR.:ESO4000SSKN3NDNZ
EAN.:8596099112882
KOD KRAT.:MOFIT4000C6KN600/ND
KOD VÝR.:FIT4000C6KN600/ND
EAN.:8596099081461
KOD KRAT.:PHWHFR236TLD
KOD VÝR.:871150091015830
EAN.:8711500910158
KOD KRAT.:PHI8719514435339
KOD VÝR.:871951443533900
EAN.:8719514435339
KOD KRAT.:MOIBP6000A4KN600DALI
KOD VÝR.:IBP6000A4KN600DALI/90
EAN.:8596099038397
KOD KRAT.:MOPL7000L2W3ND/P1/NZ
KOD VÝR.:PL7000L2W3ND/P1/NZ
EAN.:8596099029685
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved