EMOS antenna. outdoor EM-DIO3 0-80km DVB-T2 Code: J0685
KOD KRAT.:BEJ0685
KOD VÝR.:2702029000
EAN.:8592920091166
| Výrobce: | |
| Product family | StreetSaver |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 1 ks |
| EAN | 8710163311012 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Without cover |
| Driver included | ne |
| Fixture class | I |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK08 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Aluminium |
| Montage type | Surface mounted |
| Number of lamps | 20 |
| Power | 27 W |
| type of glass/cover | šedá |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 70-79 (class 2A) |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED modul |
| Luminous flux | 2300 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8710163311012 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQBPP00827/830GR60 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871016331101200 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 911401663503 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:BEJ0685
KOD VÝR.:2702029000
EAN.:8592920091166
KOD KRAT.:AB3559-A05345
KOD VÝR.:3559-A05345
EAN.:8595017245619
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved