EMOS antenna. room CITY ORBI-C200 Code: J0705
KOD KRAT.:BEJ0705
KOD VÝR.:2702035000
EAN.:8592920119716
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 1 ks |
| EAN | 8718699864965 |
| Diameter | 477 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, transparent |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 187 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK10 |
| IP rating | IP66 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | LED žárovka |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 100000 hod |
| Luminous flux | 3500.00 lm |
| Material housing | hliník |
| Montage type | Post-top |
| Number of lamps | 20 |
| type of glass/cover | šedá |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Power | 40 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8718699864965 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQBDP26050S/830II | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869986496500 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 912300024259 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:BEJ0705
KOD VÝR.:2702035000
EAN.:8592920119716
KOD KRAT.:PHWHIDPV100S
KOD VÝR.:872790088754900
EAN.:8727900887549
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved