CLOCKWORK bar/tube white 4x4.5W SELV
KOD KRAT.:PHI53174/31/16
KOD VÝR.:53174/31/16
EAN.:8718291488439
| Výrobce: | |
| Manufacturer | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480531064 |
| Dimensions | 93x73x53mm |
| Packaging | 4 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 75.5 |
| Calibre | 40 A |
| Item category | Electr. material |
| Item subcategory | Circuit protection |
| přepravní rozměr cm | 7.50 cm |
| Transport height | 55 |
| Transport length | 55 |
| Transport width | 75 |
| Volatge | 415.0 V |
| IP rating | IP20 |
| EAN | 3606480531064 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | AMA9S65340 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 43606480531062 | box | 11 | pcs |
| EAN | 13606480531061 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHI53174/31/16
KOD VÝR.:53174/31/16
EAN.:8718291488439
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved