TOMEX Metal check valve KKP 125mm
KOD KRAT.:YTNTMETAL-KKKP125
KOD VÝR.:12319
EAN.:8595226101867
| Transport height | 93 |
|---|---|
| Transport length | 75 |
| Transport width | 95.0 |
| Product family | Pomeron |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Cap-base | ostatní |
| typ svítidla | downlight |
| With motion sensor | ne |
| Cutout | 70 |
| EAN | 8718696173794 |
| Dimensions | 67x90x90mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Luminous flux | 330 lm |
| Lamp | LED |
| Power | 5 W |
| Colour | bílé |
| IP rating | IP20 |
| Packaging | 12.0 ks |
| EAN | 8718696173794 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI59555/31/E0 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 915005808501 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:YTNTMETAL-KKKP125
KOD VÝR.:12319
EAN.:8595226101867
KOD KRAT.:MOVLO3500L1N6ND
KOD VÝR.:VLO3500L1N6ND
EAN.:8596099074364
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved