59555 POMERON DIM 070 5W 27K EU recessed
KOD KRAT.:PHI59555/31/E0
KOD VÝR.:8718696173794
EAN.:8718696173794
| Výrobce: | |
| Product family | CoreLine Downlight (generace 5) |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169502970 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| Luminous flux | 2350 lm |
| Power | 2.00 W |
| typ svítidla | downlight |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED module |
| Lifespan | 50000 hod |
| EAN | 8720169503298 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8720169502970 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 911401551832 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016950297099 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHDN142B20S/830WR | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHI59555/31/E0
KOD VÝR.:8718696173794
EAN.:8718696173794
KOD KRAT.:YTNTMETAL-KKKP125
KOD VÝR.:12319
EAN.:8595226101867
KOD KRAT.:MOVLO3500L1N6ND
KOD VÝR.:VLO3500L1N6ND
EAN.:8596099074364
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved