TESLAMP lamp. clear for industrial use 60W 240V E27
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
| Výrobce: | |
| Manufacturer | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595557035534 |
| Packaging | 100 ks |
| Weight | 0.034 kg |
| Others | |
| Colour | Čirá |
| Item category | |
| Item subcategory | Incandescent bulbs |
| přepravní rozměr cm | 9.4 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 94 |
| Transport length | 55 |
| Transport width | 55 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | Ano |
| Lamp shape | Klasická žárovka |
| Lifespan | 1000 hod |
| Luminous flux | 920 lm |
| Power | 75 W |
| type of glass/cover | Čirá |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595557035169 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 18595557035166 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 8595557031789 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595557035589 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 18595557031786 | pck | 4 | pcs |
| KOD | TESZKL75 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595557035534 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 185955570317 | box | 11 | pcs |
| EAN | 57031786 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:TESZKL40
KOD VÝR.:40003556
EAN.:8595557035510
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:TESZKL100
KOD VÝR.:40003559
EAN.:8595557035114
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:KKV68_HA
KOD VÝR.:V 68_HA
EAN.:8595057600577
KOD KRAT.:TESZ3525
KOD VÝR.:40003564
EAN.:8595557035251
KOD KRAT.:NAZT40DIG
KOD VÝR.:368010000
EAN.:8595209900944
KOD KRAT.:KKKU68-45/V_KA
KOD VÝR.:KU 68-45/V_KA
EAN.:8595568936257
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved