TESLAMP lamp. clear for industrial use 60W 240V E27
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
| Výrobce: | |
| Manufacturer | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595557035510 |
| Packaging | 100 ks |
| Others | |
| Colour | Čirá |
| Item category | |
| Item subcategory | Incandescent bulbs |
| Luminous flux | 410 lm |
| přepravní rozměr cm | 9.4 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 94 |
| Transport length | 55 |
| Transport width | 55 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | DMX |
| Lamp shape | Klasická žárovka |
| Lifespan | 1000 hod |
| Power | 40 W |
| type of glass/cover | Čirá |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595557032021 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595557031765 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 18595557031762 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8595557035190 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 18595557035197 | box | 11 | pcs |
| KOD | TESZKL40 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595557035565 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 18595557035562 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8595557035510 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:EE1000245
KOD VÝR.:1000245
EAN.:8585007328552
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:BEP0313
KOD VÝR.:1902030300
EAN.:8595025301048
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved