ABB circuit breaker S203 3-pole. 10A B 6kA
KOD KRAT.:AB2CDS253001R0105
KOD VÝR.:2CDS253001R0105
EAN.:4016779609128
| Výrobce: | |
| Manufacturer | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595557035619 |
| Packaging | 100 ks |
| Weight | 0.019 kg |
| Diameter | 35 |
| Others | |
| Colour | Transparent |
| Item category | |
| Item subcategory | Incandescent bulbs |
| Lamp shape | Candle |
| přepravní rozměr cm | 9.7 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 97 |
| Transport length | 35 |
| Transport width | 35 |
| Type/Shape | B35 |
| Cap-base | E14 |
| Dimmable | ano |
| Lifespan | 1000 hod |
| Power | 40 W |
| type of glass/cover | Transparent |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 18595557035616 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8595557035312 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | TESZ3531 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595557035619 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595557031871 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 18595557031878 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:AB2CDS253001R0105
KOD VÝR.:2CDS253001R0105
EAN.:4016779609128
KOD KRAT.:MOLLL5000RL2KVM4NDNZ
KOD VÝR.:LLL5000RL2KVM4NDNZ
EAN.:8596099053871
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved