TL Mini 13W/33-640 FAM/10X25BOX
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| přepravní rozměr cm | 25 cm |
|---|---|
| Product family | Superslim |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Cap-base | ostatní |
| IP rating | IP54 |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8719514418011 |
| Dimensions | xxmm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Luminous flux | 1500.00 lm |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 25000 hod |
| Power | 15 W |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHI8719514385306
KOD VÝR.:871951438530600
EAN.:8719514385306
KOD KRAT.:MO213000002059
KOD VÝR.:213000002059
KOD KRAT.:PHELEDT8.5/830
KOD VÝR.:8720169308909
EAN.:8720169308909
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.6W/865
KOD VÝR.:871869672841300
EAN.:8718696728413
KOD KRAT.:PHEMLPAR206W2D25D
KOD VÝR.:871869671356300
EAN.:8718696713563
KOD KRAT.:MOPL10000L2W4DALI/90
KOD VÝR.:PL10000L2W4DALI/90
EAN.:8596099056940
KOD KRAT.:PHLEDCA13/WW/BL
KOD VÝR.:871869976451700
EAN.:8718699764517
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved