PCE connector.socket 63A 5-pole. 400V IP67
KOD KRAT.:PCE2356
KOD VÝR.:235-6
EAN.:9003399039423
| Product family | Stratosphere |
|---|---|
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Cap-base | ostatní |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8718696158937 |
| Length | 60 |
| Width | 76.0 |
| Height | 770 |
| Dimensions | xxmm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Luminous flux | 1000 lm |
| Lamp | LED |
| Power | 9 W |
| Colour | Anthracite |
| IP rating | IP44 |
| Packaging | 7.60 ks |
| GPC | 915005378901 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696158937 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI16489/93/P0 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PCE2356
KOD VÝR.:235-6
EAN.:9003399039423
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved