PHILIPS LED PILA LED 75W A60 E27 CW FR ND
KOD KRAT.:PHPIEA10/840
KOD VÝR.:872790096864400
EAN.:8727900968644
| Product family | Stratosphere |
|---|---|
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Cap-base | ostatní |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8718696161401 |
| Length | 60 |
| Width | 76.0 |
| Height | 420.0 |
| Dimensions | xxmm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Luminous flux | 1000 lm |
| Lamp | LED |
| Power | 9 W |
| Colour | antracit |
| IP rating | IP44 |
| Packaging | 7.60 ks |
| EAN | 8718696161401 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI16488/93/P3 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 915005378802 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHPIEA10/840
KOD VÝR.:872790096864400
EAN.:8727900968644
KOD KRAT.:AB5014A-B1018
KOD VÝR.:5014A-B1018
EAN.:8595017224539
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved