MODUS light panel LED FIT 33W 4300lm/4000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KNT600/ND
KOD VÝR.:FIT4000A4KNT600/ND
EAN.:8596099088286
| Transport height | 90 |
|---|---|
| Transport length | 105 |
| Transport width | 187.0 |
| Product family | Sparkle |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Luminous flux | 350.0 lm |
| Cap-base | ostatní |
| Colour | POLAR |
| typ svítidla | downlight |
| With motion sensor | ne |
| Cutout | 70 |
| EAN | 8718699755867 |
| Width | 85.0 |
| Height | 55 |
| Diameter | 85.0 |
| Dimensions | 55x85x85mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Beam angle | 36 st. |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Lamp | LED |
| Power | 5 W |
| IP rating | IP20 |
| Length | 85.0 |
| GPC | 929002373822 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699755867 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHISL2610705W27KW3P | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KNT600/ND
KOD VÝR.:FIT4000A4KNT600/ND
EAN.:8596099088286
KOD KRAT.:MOG2SSKO3V1/700DALIT
KOD VÝR.:G2SSKO3V1/700DALIT
EAN.:8595073795202
KOD KRAT.:MOQ3A600/1050DALIT/S
KOD VÝR.:Q3A600/1050DALIT/S54
EAN.:8595073780864
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-735125
KOD VÝR.:872016973512599
EAN.:8720169735125
KOD KRAT.:PHI8719514431843
KOD VÝR.:871951443184300
EAN.:8719514431843
KOD KRAT.:MOPL5000M2W4ND/P1/NZ
KOD VÝR.:PL5000M2W4ND/P1/NZ
EAN.:8596099060084
KOD KRAT.:MOTELX4000M4/ND/EU
KOD VÝR.:TELX4000M4/ND/EU
EAN.:8596099075545
KOD KRAT.:MOTS/B/2000L4KO/ND
KOD VÝR.:TS/B/2000L4KO/ND
EAN.:8596099129613
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved