| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075765177 |
| Length | 80.00 |
| Diameter | Extreme narrow beam 5-10° |
| Packaging | 15.10 ks |
| Others | |
| barva těla | černá |
| Dimmable | true |
| Driver included | true |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 800.00 |
| Chromaticity | 2700-6500 K |
| Chromaticity(verbal) | Nastavitelná |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Svítidla |
| Lamp included | true |
| Material | Aluminium |
| Number of lamps | 0 |
| přepravní rozměr cm | 85.5 cm |
| připojení pomocí konektoru | true |
| Switch | false |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| Transport height | 855.00000000 |
| Transport length | 85.00000000 |
| Transport width | 85.00000000 |
| With motion sensor | false |
| Beam angle | 120 st. |
| CRI | 80-89 |
| Lamp | LED modul |
| Luminous flux | 540 lm |
| Power | 8.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | OSISMCORS8BKWF | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075765177 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075765184 | box | 11 | pcs |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved