Smart+ Swing Round Pathway Tunable White 70cm TW
KOD KRAT.:OSISMSWINGBKWF
KOD VÝR.:4058075763821
EAN.:4058075763821
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075777996 |
| Length | 140.00 |
| Diameter | 64.00 |
| Packaging | 4 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | |
| Luminous flux | 680 lm |
| Type/Shape | ST64 |
| With motion sensor | false |
| Cap-base | E27 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | DMX |
| Equivalent replacement | 60 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| type of glass/cover | Transparent |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | OSESMFST8TWCWF | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075778009 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4058075777996 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSISMSWINGBKWF
KOD VÝR.:4058075763821
EAN.:4058075763821
KOD KRAT.:OB2022762
KOD VÝR.:2022762
EAN.:4012195860921
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved