MASTER CityWh CDO-ET Plus 150W/828 E40
KOD KRAT.:PHVCDOET150/828
KOD VÝR.:871829115881300
EAN.:8718291158813
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075793934 |
| Length | 105.00 |
| Diameter | 60.00 |
| Packaging | 4 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 5000 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | |
| Luminous flux | 680 lm |
| Type/Shape | A60 |
| With motion sensor | false |
| Cap-base | E27 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | DMX |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | OSESMFA6TWGWF | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075793941 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4058075793934 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHVCDOET150/828
KOD VÝR.:871829115881300
EAN.:8718291158813
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved