LED STICK 75 11 W/6500 K E27
KOD KRAT.:OSECLSST4411/965D
KOD VÝR.:4058075759640
EAN.:4058075759640
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075757547 |
| Length | 150.00 |
| Width | 150.00 |
| Packaging | 4 ks |
| Others | |
| barva těla | černá |
| Dimmable | true |
| Driver included | true |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 392.00 |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Svítidla |
| Lamp included | true |
| Luminous flux | 840 lm |
| Material housing | Kov |
| Number of lamps | 0 |
| přepravní rozměr cm | 43.3 cm |
| připojení pomocí konektoru | false |
| Switch | true |
| Transport height | 433.00000000 |
| Transport length | 172.00000000 |
| Transport width | 172.00000000 |
| CRI | 80-89 |
| Lamp | LED modul |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | OSIDETWIT12BKWF | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075757547 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075757554 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSECLSST4411/965D
KOD VÝR.:4058075759640
EAN.:4058075759640
KOD KRAT.:OSIDL4/830WTIP
KOD VÝR.:4058075702868
EAN.:4058075702868
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved