BETTERMANN cable gland V-TEC VM12+ LGR
KOD KRAT.:OB2022762
KOD VÝR.:2022762
EAN.:4012195860921
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075763821 |
| Length | 170.00 |
| Width | 65.00 |
| Packaging | 4 ks |
| Others | |
| Driver included | true |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 700.00 |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Svítidla |
| Lamp included | true |
| Luminous flux | 420.0 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Number of lamps | 0 |
| přepravní rozměr cm | 71.2 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Asymmetrical |
| Transport height | 712.00000000 |
| Transport length | 77.00000000 |
| Transport width | 177.00000000 |
| With motion sensor | false |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP44 |
| Lamp | LED modul |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | OSISMSWINGBKWF | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075763821 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075763838 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OB2022762
KOD VÝR.:2022762
EAN.:4012195860921
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved