PHILIPS sada pro přisaz. montáž pro.panel RC059Z SMB 30x120
KOD KRAT.:PHQRC059Z-752191
KOD VÝR.:8720169752191
EAN.:8720169752191
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 8720169764712 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | ostatní |
| Lifespan | 75000 hod |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 4015 lm |
| Power | 33 W |
| GPC | 911401843887 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016976471299 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQSM060C-764712 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169764712 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHQRC059Z-752191
KOD VÝR.:8720169752191
EAN.:8720169752191
KOD KRAT.:OSVXBO75/2OFR
KOD VÝR.:4050300508825
EAN.:4050300508825
KOD KRAT.:MOQ3A600/1050ND/90
KOD VÝR.:Q3A600/1050ND/90
EAN.:8596099021290
KOD KRAT.:AB2CDS273001R0065
KOD VÝR.:2CDS273001R0065
EAN.:4016779549660
KOD KRAT.:MOESO4000SSKN5ND
KOD VÝR.:ESO4000SSKN5ND
EAN.:8596099055714
KOD KRAT.:MOASTAP6000L4/DALI
KOD VÝR.:ASTAP6000L4/DALI
EAN.:8596099036874
KOD KRAT.:MOTELX4000M4/ND/EU
KOD VÝR.:TELX4000M4/ND/EU
EAN.:8596099075545
KOD KRAT.:MOTS/B/2000L4KO/ND
KOD VÝR.:TS/B/2000L4KO/ND
EAN.:8596099129613
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved