LEDVANCE LED tube T5 AC 0,849m 11W 230V G5 4000K 1700lm NonDim 50Y;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854552724
KOD VÝR.:4099854552724
EAN.:4099854552724
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | LEDtube |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854552663 |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lamp | Zářivka T5 |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T5 |
| Cap-base | G5 |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 50000 hod |
| Luminous flux | 1700 lm |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | OS4099854552663 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854552663 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854552724
KOD VÝR.:4099854552724
EAN.:4099854552724
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved