Grass IR wall lantern anthracite 2x4.5W
KOD KRAT.:PHI17322/93/16
KOD VÝR.:8718696131596
EAN.:8718696131596
| Transport height | 1251 |
|---|---|
| Transport length | 39.0 |
| Transport width | 41.0 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Cap-base | ostatní |
| Colour | bílá |
| typ svítidla | Line battens |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8718696163320 |
| Length | 1205 |
| Width | 28 |
| Height | 34 |
| Dimensions | 34x1205x28mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Luminous flux | 1778.00 lm |
| Lamp | LED |
| Power | 18 W |
| IP rating | IP20 |
| EAN | 8718696163320 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI8718696163320 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHI17322/93/16
KOD VÝR.:8718696131596
EAN.:8718696131596
KOD KRAT.:PHI8719514385467
KOD VÝR.:871951438546700
EAN.:8719514385467
KOD KRAT.:PHLEDCPA7.5W/840
KOD VÝR.:872016916905000
EAN.:8720169169050
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved