BGP307 LED120-4S 730 II DM11 48 60S
KOD KRAT.:PHQBGP307120-4S/730
KOD VÝR.:871951415985300
EAN.:8719514159853
| Výrobce: | |
| Manufacturer | Schneider |
|---|---|
| Product family | Acti 9 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480088575 |
| Dimensions | 85x18x70mm |
| Packaging | 12.0 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 43.5 |
| Calibre | 25 A |
| Device type | Contactor |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Poles | 2.00 |
| přepravní rozměr cm | 8.5 cm |
| Transport height | 18 |
| Transport length | 85.0 |
| Transport width | 70 |
| IP rating | IP20 |
| KOD | AMA9C20732 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 13606480088572 | box | 11 | pcs |
| EAN | 43606480088573 | box | 11 | pcs |
| EAN | 3606480088575 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHQBGP307120-4S/730
KOD VÝR.:871951415985300
EAN.:8719514159853
KOD KRAT.:OSIENSOXFDG
KOD VÝR.:4058075834781
EAN.:4058075834781
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved