SOLIGHT flex cord 2x1mm 5m RUBBER black
KOD KRAT.:SIPF31
KOD VÝR.:PF31
EAN.:8592718010942
| Výrobce: | |
| Product family | SEDNA |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8690495054910 |
| Width | 85.0 |
| Height | Extreme narrow beam 5-10° |
| Packaging | 8.0 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 12.0 |
| Calibre | 10 A |
| Colour | POLAR |
| depth | 1-10 V |
| Item category | Sockets&switches |
| Item subcategory | |
| Material | plast |
| Min. depth of built-in installation box | 44.0 |
| Montage type | zápustný (sádrokarton) |
| Number of rockers | 0.9 |
| přepravní rozměr cm | 11.0 cm |
| Switch type | |
| Transport height | 50 |
| Transport length | 50 |
| Transport width | 110.0 |
| Device type | Switch |
| Device/cover frame | komplet |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8690495054910 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | AMSDN0390321 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 28690495054914 | box | 11 | pcs |
| EAN | 18690495054917 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:SIPF31
KOD VÝR.:PF31
EAN.:8592718010942
KOD KRAT.:KACYA1ZZ
KOD VÝR.:CYA,H05V-K1
EAN.:8595067526393
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved