MODUS line light LED TELX 50W 7250lm/5700 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOTELX7000L5/ND
KOD VÝR.:TELX7000L5/ND
EAN.:8596099065201
| Výrobce: | |
| Manufacturer | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480319334 |
| Dimensions | 70x15x30mm |
| Packaging | 5 ks |
| Others | |
| Colour | Ble |
| Item category | Sockets&switches |
| Item subcategory | |
| Lamp included | 1-10 V |
| přepravní rozměr cm | 7.5 cm |
| Transport height | 15 |
| Transport length | 15 |
| Transport width | 75 |
| Use/purpose | ostatní |
| Lamp | LED |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 3606480319334 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | AMS520292 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOTELX7000L5/ND
KOD VÝR.:TELX7000L5/ND
EAN.:8596099065201
KOD KRAT.:MOESO2000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO2000RMKN4ND
EAN.:8596099085681
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN600/N2
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/NDNZ
EAN.:8596099073336
KOD KRAT.:OSH64674
KOD VÝR.:4052899015524
EAN.:4052899015524
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved