MODUS light fitting LED ESO 44W 5000lm/4000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOESO5000RLKO4NDNZ
KOD VÝR.:ESO5000RLKO4NDNZ
EAN.:8596099064570
| Výrobce: | |
| Product family | iC60N |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480439957 |
| Dimensions | 90x80x55mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 44.5 |
| Calibre | 32 A |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Poles | 9544 |
| přepravní rozměr cm | 7.4 cm |
| Transport height | 53 |
| Transport length | 53 |
| Transport width | 74 |
| Curve | B |
| Device type | Circuit breaker |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| Voltage | 9394 kA |
| EAN | 13606480439954 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 3606480439957 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | AMA9F03332 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 43606480439955 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:MOESO5000RLKO4NDNZ
KOD VÝR.:ESO5000RLKO4NDNZ
EAN.:8596099064570
KOD KRAT.:DEL136aFWI114b40B3
KOD VÝR.:L136aFWI.114b/40.B3
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved