ABB CLASSIC socket. 2-us. 2x2P+PE; white
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
| Výrobce: | |
| Product family | iC60N |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480439933 |
| Dimensions | 95x75x54mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 44.5 |
| Calibre | 20 A |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Poles | 9544 |
| přepravní rozměr cm | 7.4 cm |
| Transport height | 53 |
| Transport length | 53 |
| Transport width | 74 |
| Curve | B |
| Device type | Circuit breaker |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| Voltage | 15.10 kA |
| EAN | 3606480439933 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | AMA9F03320 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 13606480439930 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 43606480439931 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:NAZH25TROUBA
KOD VÝR.:370002010
EAN.:8595209975737
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved