AR 240V 15W B15d 1856 CLEAR
KOD KRAT.:NAZT15B
KOD VÝR.:371103000
EAN.:8595209903976
| Výrobce: | |
| Product family | iC60H |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480438028 |
| Dimensions | 95x75x54mm |
| Packaging | 7.60 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 44.5 |
| Calibre | 20 A |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Poles | 9544 |
| přepravní rozměr cm | 7.50 cm |
| Transport height | 55 |
| Transport length | 55 |
| Transport width | 75 |
| Curve | B |
| Device type | Circuit breaker |
| IP rating | IP20 |
| Voltage | 10 kA |
KOD KRAT.:NAZT15B
KOD VÝR.:371103000
EAN.:8595209903976
KOD KRAT.:MOHDEL/1W/C/3/SA/X
KOD VÝR.:OZN/HDEL/1W/C/3/SA/X
EAN.:5902448988832
KOD KRAT.:AMA9Z12440
KOD VÝR.:A9Z12440
EAN.:3606480442391
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved