Schneider current protector 2P 25A/30mA iID AC 10kA
KOD KRAT.:AMA9Z11225
KOD VÝR.:A9Z11225
EAN.:3606480442186
| Výrobce: | |
| Product family | iC60H |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480438011 |
| Dimensions | 90x75x54mm |
| Packaging | 7.60 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 44.5 |
| Item category | Electr. material |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Poles | 5.35 |
| přepravní rozměr cm | 7.50 cm |
| Transport height | 53 |
| Transport length | 53 |
| Transport width | 75 |
| Calibre | 16.0 A |
| Curve | B |
| Device type | Circuit breaker |
| IP rating | IP20 |
| Voltage | 10 kA |
| EAN | 3606480438011 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | AMA9F06316 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 43606480438019 | box | 11 | pcs |
| EAN | 13606480438018 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:AMA9Z11225
KOD VÝR.:A9Z11225
EAN.:3606480442186
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved