EMOS hub 2-us. ferrite EU2501 1-1000MHz Code: J0199
KOD KRAT.:BEJ0199
KOD VÝR.:2504200100
EAN.:8595025316387
| Výrobce: | |
| Product family | iC60H |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480438011 |
| Dimensions | 90x75x54mm |
| Packaging | 4 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 44.5 |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Poles | 9544 |
| přepravní rozměr cm | 7.5 cm |
| Transport height | 53 |
| Transport length | 53 |
| Transport width | 75 |
| Calibre | 16 A |
| Curve | B |
| Device type | Circuit breaker |
| IP rating | IP20 |
| Voltage | 10 kA |
| KOD | AMA9F06316 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 13606480438018 | box | 11 | pcs |
| EAN | 3606480438011 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 43606480438019 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:BEJ0199
KOD VÝR.:2504200100
EAN.:8595025316387
KOD KRAT.:PHQBGP30725-4S/740
KOD VÝR.:871951416137500
EAN.:8719514161375
KOD KRAT.:MOBRSB4KO480V3/ND
KOD VÝR.:BRSB4KO480V3/ND
EAN.:8595073793321
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved