MODUS public light LED LV 34W 3450lm/3000 IP65 ??Y ND ;
KOD KRAT.:MOLVS236LEDOK/V60/LO
KOD VÝR.:LVS236LEDOK/V60/LOS830
EAN.:8596099062231
| Výrobce: | |
| Product family | iC60N |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480080296 |
| Dimensions | 95x75x55mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 44.5 |
| Calibre | 1.30 A |
| Curve | C |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Poles | 9544 |
| přepravní rozměr cm | 7.50 cm |
| Transport height | 53 |
| Transport length | 53 |
| Transport width | 75 |
| Voltage | 50 kA |
| IP rating | IP20 |
| EAN | 3606480080296 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | AMA9F74304 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 13606480080293 | pck | 3 | pcs |
| EAN | 43606480080294 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:MOLVS236LEDOK/V60/LO
KOD VÝR.:LVS236LEDOK/V60/LOS830
EAN.:8596099062231
KOD KRAT.:MOFITP4000C5KN600/ND
KOD VÝR.:FITP4000C5KN600/ND
EAN.:8596099059583
KOD KRAT.:MOVLO10000L2W5ND/90
KOD VÝR.:VLO10000L2W5ND/90
EAN.:8596099102210
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved