Schneider CEDAR PLUS switch 1-pole. r. 1 IP44 white
KOD KRAT.:AMWDE000510
KOD VÝR.:WDE000510
EAN.:3303432400125
| Výrobce: | |
| Product family | CEDAR PLUS |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3303432400521 |
| Weight | 0.191 kg |
| Dimensions | 79x52x132mm |
| Width | 132 |
| Height | 79 |
| Packaging | 5 ks |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| depth | DMX |
| IK rating | ostatní |
| Item category | Sockets&switches |
| Item subcategory | |
| Material | Thermoplastic |
| Montage type | na povrch |
| přepravní rozměr cm | 7.50 cm |
| RAL barva | 9003 |
| Transport height | 50 |
| Transport length | 50 |
| Transport width | 75 |
| Device type | Socket outlet |
| Device/cover frame | komplet |
| IP rating | IP44 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 3303432400521 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | AMWDE000522 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 13303432400528 | box | 11 | pcs |
| EAN | 23303432400525 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:AMWDE000510
KOD VÝR.:WDE000510
EAN.:3303432400125
KOD KRAT.:AMWDE000540
KOD VÝR.:WDE000540
EAN.:3303432400446
KOD KRAT.:ENCR2025
KOD VÝR.:7638900083026
EAN.:7638900083026
KOD KRAT.:KKTYP210_FA
KOD VÝR.:TYP210_FA
EAN.:8595057613539
KOD KRAT.:OB2056232
KOD VÝR.:2056232
EAN.:4012195879312
KOD KRAT.:ENCR2450B2
KOD VÝR.:7638900381795
EAN.:7638900381795
KOD KRAT.:OB2056089
KOD VÝR.:2056089
EAN.:4012195879251
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:AB3553-06289 H3
KOD VÝR.:3553-06289 H3
EAN.:8595017204418
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved