OSRAM LED candle VALUE B35 7W/60W E14 2700K 806lm NonDim 15Y opal 3-pack
KOD KRAT.:OSEVB7/827/3
KOD VÝR.:4058075385207
EAN.:4058075385207
| Výrobce: | |
| Product family | CEDAR PLUS |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3303432400323 |
| Dimensions | 79x48x66mm |
| Width | 66 |
| Height | 79 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Item category | Sockets&switches |
| Item subcategory | |
| Material | plast |
| Montage type | na povrch |
| Number of rockers | 0.9 |
| přepravní rozměr cm | 6.50 cm |
| Switch type | ř.1/0 |
| Transport height | 50 |
| Transport length | 50 |
| Transport width | 65.0 |
| Calibre | 16.0 A |
| Device/cover frame | komplet |
| IP rating | IP44 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 3303432400323 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | AMWDE000512 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 13303432400320 | pck | 3 | pcs |
| EAN | 23303432400327 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSEVB7/827/3
KOD VÝR.:4058075385207
EAN.:4058075385207
KOD KRAT.:MOQD5A600/700ND/SKY4
KOD VÝR.:QD5A600/700ND/SKY0311
EAN.:8595073789232
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:OSA921-02B
KOD VÝR.:4008321349507
EAN.:4008321349507
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved