Schneider ASFORA frame cover quadruple POLAR
KOD KRAT.:AMEPH5800421
KOD VÝR.:EPH5800421
EAN.:3606480527227
| Výrobce: | |
| Manufacturer | Schneider |
|---|---|
| Product family | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| Dimensions | 42x83x83mm |
| Width | 83 |
| Height | 83 |
| Packaging | 10 ks |
| EAN | 3606480525933 |
| Weight | 0.092 kg |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| depth | 1-10 V |
| Device type | síťová zásuvka |
| IK rating | ostatní |
| Item category | Sockets&switches |
| Item subcategory | |
| Material | plast |
| Min. depth of built-in installation box | 40.0 |
| Montage type | zápustný (sádrokarton) |
| přepravní rozměr cm | 8.2 cm |
| RAL barva | 9003 |
| Transport height | 40 |
| Transport length | 40 |
| Transport width | 82.0 |
| Device/cover frame | komplet |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
KOD KRAT.:AMEPH5800421
KOD VÝR.:EPH5800421
EAN.:3606480527227
KOD KRAT.:AMEPH5800321
KOD VÝR.:EPH5800321
EAN.:3606480527203
KOD KRAT.:AMEPH0100121
KOD VÝR.:EPH0100121
EAN.:3606480524844
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:KKKP68_KA
KOD VÝR.:KP 68_KA
EAN.:8595568910592
KOD KRAT.:KACYKY3C2.5
KOD VÝR.:5907802038048
EAN.:5907802038048
KOD KRAT.:AMEPH0400471
KOD VÝR.:EPH0400471
EAN.:3606480729959
KOD KRAT.:AMEPH5800171
KOD VÝR.:EPH5800171
EAN.:3606480729812
KOD KRAT.:AMEPH5800371
KOD VÝR.:EPH5800371
EAN.:3606480729836
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:AMEPH0300171
KOD VÝR.:EPH0300171
EAN.:3606480729270
KOD KRAT.:AMEPH5800271
KOD VÝR.:EPH5800271
EAN.:3606480729829
KOD KRAT.:DELXTS35-2
KOD VÝR.:XTS35-2
EAN.:6410014506353
KOD KRAT.:DELXTS11-1
KOD VÝR.:XTS11-1
EAN.:6410014507152
KOD KRAT.:MONV150SPMMA
KOD VÝR.:NV150SPMMA
EAN.:8595073729061
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved