MODUS I 4x18 W aluminum 625 with el. pre-order.
KOD KRAT.:MOI418AL625EP
KOD VÝR.:I418AL625EP
EAN.:8595073704594
| Výrobce: | |
| Manufacturer | Schneider |
|---|---|
| Product family | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| Dimensions | 49x83x83mm |
| Packaging | 24 ks |
| EAN | 3606480527517 |
| Weight | 0.111 kg |
| Others | |
| Colour | Cream-white |
| Device type | stmívač |
| Item category | Sockets&switches |
| Item subcategory | |
| přepravní rozměr cm | 8.5 cm |
| Switch type | ř.6 |
| Transport height | 60 |
| Transport length | 60 |
| Transport width | 85.0 |
| Device/cover frame | Set |
| IP rating | IP20 |
| EAN | 3606480527517 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | AMEPH6400123 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOI418AL625EP
KOD VÝR.:I418AL625EP
EAN.:8595073704594
KOD KRAT.:MOIKO418EPSA
KOD VÝR.:IKO418600EPSA
EAN.:8595073770742
KOD KRAT.:MOI236ALEPNZ
KOD VÝR.:I236AL600EPNZ
EAN.:8595073743777
KOD KRAT.:MOI236MATDP/F
KOD VÝR.:I236MATDP600/F
EAN.:8595073721577
KOD KRAT.:MOIKP236EP
KOD VÝR.:IKP236600EP
EAN.:8595073770353
KOD KRAT.:MOIKP136EP
KOD VÝR.:IKP136600EP
EAN.:8595073745214
KOD KRAT.:MOI418KOEPNZ/IP54
KOD VÝR.:I418KO600EPNZ/IP54
EAN.:8595073731170
KOD KRAT.:MOI418ALUNZ
KOD VÝR.:I418ALU600NZ
EAN.:8595073721133
KOD KRAT.:MOI418ALUEPNZ
KOD VÝR.:I418ALU600EPNZ
EAN.:8595073721454
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved