MODUS damp proof batten LEDPL 50W 7500lm/5700 IP65 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOPL7000L2WPM5ND
KOD VÝR.:PL7000L2WPM5ND
EAN.:8596099036348
| Výrobce: | |
| Product family | CoreLine vestavné (generace 3) |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 8720169735620 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED modul |
| Luminous flux | 4800 lm |
| Power | 45 W |
| GPC | 911401891885 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016973562099 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169735620 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQRCRC132V-735620 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOPL7000L2WPM5ND
KOD VÝR.:PL7000L2WPM5ND
EAN.:8596099036348
KOD KRAT.:AMZB5AV033
KOD VÝR.:ZB5AV033
EAN.:3389110908084
KOD KRAT.:MOQP3C600/B1050ND
KOD VÝR.:QP3C600/B1050ND
EAN.:8595073730272
KOD KRAT.:MOGEOSM3000SO4/9003
KOD VÝR.:GEOSM3000SO4/9003/ND
EAN.:8596099081270
KOD KRAT.:MOQXPD4000A600MIXW/1
KOD VÝR.:QXPD4000A600MIXW/SKY21
EAN.:8596099053192
KOD KRAT.:MOESO2000RSKO3DALI
KOD VÝR.:ESO2000RSKO3DALI
EAN.:8596099045685
KOD KRAT.:MOLLL2000RM1KVM4NDNZ
KOD VÝR.:LLL2000RM1KVM4NDNZ
EAN.:8596099084608
KOD KRAT.:MOPL3500L1NPM4ND
KOD VÝR.:PL3500L1NPM4ND
EAN.:8596099044930
KOD KRAT.:MOEVO5000M3CEW/ND
KOD VÝR.:EVO5000M3CEW/ND
EAN.:8596099053536
KOD KRAT.:MOTS/B/2000L4KO/ND
KOD VÝR.:TS/B/2000L4KO/ND
EAN.:8596099129613
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved