MODUS damp proof batten LED VLO 31W 3900lm/5700 IP65 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOVLO3500L1W5ND/NZ
KOD VÝR.:VLO3500L1W5ND/NZ
EAN.:8596099042998
| Výrobce: | |
| Product family | CoreLine vestavné (generace 3) |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 8720169749894 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Power | 31.0 W |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP44 |
| Lamp | LED modul |
| Luminous flux | 4015 lm |
| EAN | 8720169749894 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 911401801187 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016974989499 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQRCRC132V-749894 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOVLO3500L1W5ND/NZ
KOD VÝR.:VLO3500L1W5ND/NZ
EAN.:8596099042998
KOD KRAT.:OSH64781/240
KOD VÝR.:4050300283500
EAN.:4050300283500
KOD KRAT.:OSH64717
KOD VÝR.:4008321624215
EAN.:4008321624215
KOD KRAT.:MOTELXW4000M5/ND
KOD VÝR.:TELXW4000M5/ND
EAN.:8596099091699
KOD KRAT.:MOOX3000S4/NDS60
KOD VÝR.:OX3000S4/NDS60
EAN.:8596099034344
KOD KRAT.:OSA9005-01B
KOD VÝR.:4008321171214
EAN.:4008321171214
KOD KRAT.:MOIBS4000A4SKY600DA5
KOD VÝR.:IBS4000A4SKY600DALI/15
EAN.:8596099049355
KOD KRAT.:DUL140PG
KOD VÝR.:L140PG
EAN.:8011905836603
KOD KRAT.:PHI8719514465350
KOD VÝR.:871951446535000
EAN.:8719514465350
KOD KRAT.:MOPL3500L1W4ND
KOD VÝR.:PL3500L1W4ND
EAN.:8596099000905
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved