Special offer
PILA LEDspot ND 35W GU10 840 36D
KOD KRAT.:PHPIEGU103W/840
KOD VÝR.:872790096487500
EAN.:8727900964875
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900972559 |
| Packaging | 9394 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 65 W |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 720.0 lm |
| Type/Shape | PAR16 |
| Beam angle | 120 st. |
| Cap-base | GU10 |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 15000 hod |
| Reflector | ano |
| GPC | 929002093431 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872790097255900 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHPIEGU107.5/840/120 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8727900972559 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHPIEGU103W/840
KOD VÝR.:872790096487500
EAN.:8727900964875
KOD KRAT.:EE1000883
KOD VÝR.:1000883
EAN.:8592847000135
KOD KRAT.:BEP0512
KOD VÝR.:1902050200
EAN.:8595025301246
KOD KRAT.:PHI16465/93/16
KOD VÝR.:8718696131312
EAN.:8718696131312
KOD KRAT.:BEP19150
KOD VÝR.:1908015001
EAN.:8595025325143
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved