PHILIPS HUE-WCA Essential refl. PAR16 4.7W/50W GU10 2200-6500K/RGB 345lm
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392427
KOD VÝR.:8720169392427
EAN.:8720169392427
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900970609 |
| Energy efficiency label | F |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 65 W |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 460 lm |
| přepravní rozměr cm | 6.4 cm |
| Type/Shape | PAR16 |
| Beam angle | 36 st. |
| Cap-base | GU10 |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 15000 hod |
| Power | 5.5 W |
| Reflector | ano |
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392427
KOD VÝR.:8720169392427
EAN.:8720169392427
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved