MODUS svít.liniov.LED TELX 34W 4400lm/927 IP20; ND 1484mm bez refl. průb.3f
KOD KRAT.:MOTELX5000L2/ND/90/P
KOD VÝR.:TELX5000L2/ND/90/P
EAN.:8596099085445
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900972757 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Power | 4.9 W |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | P45 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 470.0 lm |
| GPC | 929003540831 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872790097275700 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHPIEB4.9/CWF/E27 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8727900972757 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOTELX5000L2/ND/90/P
KOD VÝR.:TELX5000L2/ND/90/P
EAN.:8596099085445
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved