PHILIPS LED bulb A60 5W/40W E27 2200-2700K 470lm Dim 15Y matt BL
KOD KRAT.:PHLEDA5/927WGD/BL
KOD VÝR.:871869966931700
EAN.:8718699669317
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900972498 |
| Packaging | 6 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 4772 W |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A80 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 1900 lm |
| Power | 23 W |
| GPC | 929003597231 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8727900972498 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872790097249800 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHPIEA23W/840 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDA5/927WGD/BL
KOD VÝR.:871869966931700
EAN.:8718699669317
KOD KRAT.:PHLEDA12.5/840/2
KOD VÝR.:8718699726959
EAN.:8718699726959
KOD KRAT.:KK1520_KA
KOD VÝR.:1520_KA
EAN.:8595057616905
KOD KRAT.:AB39563-13
KOD VÝR.:39563-13
EAN.:8595017220289
KOD KRAT.:OSISLFL110/73025
KOD VÝR.:4058075552432
EAN.:4058075552432
KOD KRAT.:BEJ60130
KOD VÝR.:2521000130
EAN.:8595025325075
KOD KRAT.:OSEVING2005W/818K
KOD VÝR.:4058075269927
EAN.:4058075269927
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved